Home » O nas

O nas

Polski producent odzieży damskiej – jesteśmy Zakładem Krawieckim, który istnieje na rynku od ponad  20 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz świetnie wykwalifikowaną kadrę.

Nasza hurtownia specjalizuje się w odzieży damskiej sukienkach, kostiumach i spódnicach, szyjemy również lekkie bluzki oraz żakiety i wszelkiego rodzaju narzutki oraz wdzianka. Nasze produkty dedykowane są Klientkom, które pracują w biurach, urzędach i bankach lub po prostu lubią odrobinę elegancji na co dzień. W naszej ofercie znajdują się także sukienki i kostiumy, które sprawdzą się na specjalne okazje. Staramy się łączyć eleganckie fasony z wygodnymi, praktycznymi tkaninami, tak aby zakupiony strój sprawdził się w wielu stylizacjach i w różnych okolicznościach.

Nie prowadzimy sprzedaży w dużych centrach handlu hurtowego, dlatego nasze produkty są niepowtarzalne, oryginalne i niedostępne nigdzie indziej. Cenimy sobie niezależność, dzięki czemu jesteśmy o krok od producentów sieciowych, prowadzących hurt masowy. Jako Polski producent prowadzimy hurt odzieży damskiej na skale lokalną do sklepów stacjonarnych.

Szyjemy w krótkich seriach, nie kopiujemy innych, kilka razy w miesiącu wprowadzamy do oferty nowe modele, dzięki czemu możemy szybko reagować na zapotrzebowania Klientek. 

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, gwarantujemy że Twoja konkurencja zostanie daleko w tyle. Zapewniamy bardzo wysoką jakość tkanin oraz wykonania oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny.

hurtownia sukienki damskie, hurt, Polski producent odzieży damskiej

Polski producent odzieży damskiej, hurt odzież damska, hurtownia odzieży damskiej.